Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła » Pracodawcy » MICHELIN Polska S.A.

MICHELIN Polska S.A.

Grupa Michelin jest obecna w Polsce od 21 lat. W Olsztynie ma fabrykę opon, w której zatrudnionych jest ponad 4 tysiące osób. Olsztyńska fabryka Michelin jest największą fabryką opon w Polsce, największym pracodawcą na Warmii Mazurach i jednym z największych zakładów produkcyjnych Michelin na świecie.
Fabryka w Olsztynie produkuje opony do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz do pojazdów rolniczych, a także formy, kordy i półfabrykaty. Do fabryki należy też nowoczesne Centrum Logistyczne. W Warszawie znajduje się Dyrekcja Handlowa firmy.

Grupa Michelin na świecie produkuje nie tylko opony do wszystkich rodzajów pojazdów, lecz także wydaje mapy i przewodniki oraz prowadzi internetowy serwis dla podróżnych -viamichelin.com (także w polskiej wersji językowej). Zielone Turystyczne przewodniki Michelin wydawane są po polsku, a w Czerwonym Kulinarnym przewodniku oceniane są restauracje oraz hotele między innymi z Warszawy i Krakowa.

Grupa Michelin zatrudnia na świecie ponad 100 tysięcy osób, ma 68 zakładów produkcyjnych w 18 krajach, a swoje produkty sprzedaje w 170 państwach na wszystkich kontynentach. Siedzibą Grupy jest Clermont-Ferrand we Francji.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー