Jesteś tutaj: Strona główna » Kształcenie » Organizacja i kierunki

Organizacja i kierunki

Zespół Szkół Mechaniczno – Energetycznych im. Tadeusza Kościuszki w Olsztynie to szkoła kształcąca w zawodach branży mechaniczno – elektrycznej. W skład Zespołu Szkół wchodzą: Technikum nr 3,  Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 i Szkoła Podstawowa dla Dorosłych. Dzięki ścisłej współpracy z pracodawcami uczniowie już w trakcie kształcenia w szkole mają możliwość poznania rzeczywistych warunków pracy w najbardziej znanych i renomowanych firmach, zakładach i przedsiębiorstwach na terenie miasta Olsztyna i w regionie. Absolwenci szkoły są doskonałymi i bardzo cenionymi fachowcami na rynku pracy. Każdy uczeń po uzyskaniu kwalifikacji zawodowych niezbędnych do wykonywania pracy może liczyć na zatrudnienie.

Zespół Szkół Mechaniczno – Energetycznych im. Tadeusza Kościuszki w Olsztynie kształci w następujących zawodach:

Technikum nr 3 (4 – letnie i 5-letnie):

Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 (3-letnia)

Zajęcia dydaktyczno – wychowawcze odbywają się w dwóch budynkach. W budynku głównym przy al. M.J. Piłsudskiego 61 mieszczą się: sekretariat szkoły, pokój dyrektora szkoły, pokój wicedyrektorów, pokój nauczycielski, pokój pedagoga szkolnego, biblioteka, sala gimnastyczna, sale dydaktyczne oraz kawiarenka. W budynku warsztatów szkolnych przy al. M. J. Piłsudskiego 61 A mieszczą się: pokój kierownika warsztatów szkolnych, pokój nauczycielski, pracownie dydaktyczne, park maszynowy oraz mała sala gimnastyczna. Szkoła posiada nowoczesne pracownie przedmiotowe wyposażone w sprzęt multimedialny, specjalistyczne urządzenia i maszyny, bibliotekę z czytelnią i Informatycznym Centrum Multimedialnym (ICM). W warsztatach szkolnych realizowana jest praktyczna nauka zawodu powiązana ściśle z produkcją wyrobów i usługami przemysłowymi. Tradycją i dumą szkoły jest produkcja i sprzedaż uznanej w kraju i za granicą wiertarki stołowej WS-16.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー