Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Opublikowano: 25-06-2021

25 czerwca odbyło się w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/21.

Uroczysty apel miał miejsce w szkolnej sali gimnastycznej, gdzie o godz. 8.30 spotkali się uczniowie Szkoły Branżowej, następnie klasy 1 i 3 Technikum oraz klasa 8 Słuchaczy Szkoły Podstawowej dla Dorosłych o godzinie 10 .00, natomiast o 11.00 – klasy 2 Technikum.

Na uroczystości miało miejsce pożegnanie uczniów klasy 3 Szkoły Branżowej oraz klasy 8 Szkoły Podstawowej dla Dorosłych.

Po wysłuchaniu przemówienia Pani Dyrektor- Katarzyny Chamerskiej  odbyło się wręczenie świadectw i upominków uczniom z najwyższa średnią ocen oraz z najwyższa frekwencją, a także wręczenie nagród ufundowanych przez firmy współpracujące ze szkołą: Michelin Polska, ELTEL, ERKO i Energa.

Pani Dyrektor życzyła wszystkim udanych wakacji, podkreślając również zasady bezpiecznego wypoczynku.

Na koniec głos zabrał przedstawiciel uczniów – Przewodniczący  Samorządu Uczniowskiego Konrad Witkiewicz, który podziękował nauczycielom i uczniom za trud zdalnej nauki, życząc wszystkim zasłużonego wypoczynku.

 

Organizatorzy:

Beata Bartoś

Magdalena Kozłowska

Regina Dawidczyk

Monika Zielińska

Emilia Leśnikowska- Dawidko

Roman Korzeń

Zygmunt Piotrowicz

Kazimierz Szymański

ARCHIWUM

Skip to content