Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Wicemistrzostwo województwa w piłce ręcznej

Wicemistrzostwo województwa w piłce ręcznej

Opublikowano: 20-04-2018

20 kwietnia 2918 r. w Rozogach odbył się Finał Mistrzostwa Województwa Warmińsko – Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. Współorganizatorem było Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie. W turnieju wystąpiło sześć drużyn, które w pierwszej fazie grały w grupach. Potem odbyły się półfinały i mecze o miejsca.
Mistrzostwo zdobyli uczniowie IV LO z Elbląga. Tytuł wicemistrzowski, podobnie jak przed rokiem, zdobyli szczypiorniści Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych z Olsztyna.
W turnieju zagrały: Zespół Szkół Mechaniczno- Energetycznych w Olsztynie, IV Liceum Ogólnokształcące w Elblągu, I Liceum Ogólnokształcące w Olecku, Zespół Szkół w Rozogach, Zespół Szkół w Kętrzynie i Zespół Szkół w Lubawie. Impreza miała uroczystą oprawę. W ceremonii otwarcia uczestniczyli: Wacław Wasiela – przewodniczący Szkolnego Związku Sportowego w Olsztynie, Krystyna Brzostek – wicedyrektor Zespołu Szkół w Rozogach oraz Ewa Bogusz – dyrektor Powiatowego Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji w Szczytnie.

SKŁAD ZS M-E w Olsztynie:
Bartoszek Radosław, Grabowski Michał, Kluczyński Szymon, Kolberg Jakub, Pasymowski Tomasz, Pietrzak Mariusz, Spychalski Karol, Stachyra Adrian, Szydłowski Michał, Tyberski Olaf, Waśkiewicz Damian, Wółkiewicz Adrian. Trenerem zespołu jest pan Grzegorz Zasadowski.
Najlepszym zawodnikiem drużyny został Damian Waśkiewicz.

ARCHIWUM

Skip to content