Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » V Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Elektrycznej „ENERGETYK 2020”

V Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Elektrycznej „ENERGETYK 2020”

Opublikowano: 11-02-2020

Zapraszamy młodzież szkół ponadgimnazjalnych z Olsztyna oraz regionu Warmii i Mazur do udziału w V Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Elektrycznej „ENERGETYK 2020”, nad którym honorowy patronat objęli Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty oraz Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Olsztyński w Olsztynie i Warmińsko-Mazurska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo Technicznych NOT. Konkurs organizowany jest we współpracy z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

Celem konkursu jest m.in.

  • pogłębianie wiedzy z dziedziny elektrotechniki, budowy maszyn i urządzeń elektrycznych oraz doskonalenie umiejętności elektroinstalacyjnych uczniów;
  • zapoznanie młodzieży z najnowszymi rozwiązaniami dotyczącymi technologii wykonywania prac elektroinstalacyjnych oraz osprzętu i materiałów w tym zakresie;
  • rozwijanie zainteresowań i uzdolnień uczniów;
  • zachęcanie młodzieży do podejmowania działań związanych z pracą zawodową, kształtowanie poczucia odpowiedzialności za podejmowane zadania i satysfakcji z ich wykonania oraz promowanie uzdolnionych uczniów.

Harmonogram i warunki uczestnictwa określone zostały w regulaminie konkursu (plik  regulaminu, karta zgłoszeniowa oraz oświadczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych – do pobrania poniżej).

Ogłoszenie wyników i nagrodzenie laureatów odbędzie się po zakończeniu konkursu, w dniu  10 marca 2020 roku w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie.

Liczymy na udział uczniów Państwa szkoły w konkursie.

 

Dyrektor Zespołu Szkół
Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie
Katarzyna Chamerska

Regulamin konkursu ENERGETYK 2020

Karta zgłoszeniowa ENERGETYK 2020

Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych

ARCHIWUM

Skip to content