Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » IV Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Elektrycznej “Energetyk 2019”

IV Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Elektrycznej “Energetyk 2019”

Opublikowano: 25-10-2018

Zapraszamy młodzież szkół ponadgimnazjalnych z Olsztyna oraz regionu Warmii i Mazur do udziału w IV Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Elektrycznej „ENERGETYK 2019”, nad którym honorowy patronat objęli Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty oraz Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Olsztyński w Olsztynie i Warmińsko-Mazurska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo Technicznych NOT. Konkurs organizowany jest we współpracy z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

Celem konkursu jest m.in.
*pogłębianie wiedzy z dziedziny elektrotechniki, budowy maszyn i urządzeń elektrycznych oraz doskonalenie umiejętności elektroinstalacyjnych uczniów;
*zapoznanie młodzieży z najnowszymi rozwiązaniami dotyczącymi technologii wykonywania prac elektroinstalacyjnych oraz osprzętu i materiałów w tym zakresie;
*rozwijanie zainteresowań i uzdolnień uczniów;
*zachęcanie młodzieży do podejmowania działań związanych z pracą zawodową, kształtowanie poczucia odpowiedzialności za podejmowane zadania i satysfakcji z ich wykonania oraz promowanie uzdolnionych uczniów.

Harmonogram i warunki uczestnictwa określone zostały w regulaminie konkursu (plik regulaminu, karta zgłoszeniowa oraz oświadczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych – do pobrania poniżej).
Ogłoszenie wyników i nagrodzenie laureatów odbędzie się po zakończeniu konkursu, w dniu 6 marca 2019 roku w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie.

Liczymy na udział Państwa szkoły w konkursie.

 

Dyrektor Zespołu Szkół
Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie
Ewa Kaliszuk

 

Regulamin konkursu ENERGETYK 2019

Karta zgłoszeniowa ENERGETYK 2019

Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych ENERGETYK 2019

 

 

 

 

ARCHIWUM

Skip to content