Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » MECHANICZNO – ENERGETYCZNI – premiera za nami!

MECHANICZNO – ENERGETYCZNI – premiera za nami!

Opublikowano: 14-01-2017

13 stycznia 2017 roku w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Mechaniczno – Energetycznych w Olsztynie  odbyły się premierowe koncerty  szkolnego zespołu muzycznego  zorganizowane przez Zespół ds. Działalności Kulturalnej Szkoły w ramach 25. Finału WOŚP.
MECHANICZNO – ENERGETYCZNI nauczyciele naszej szkoły w składzie : Hanna Niemira – wokal, Adam Miareczko – wokal, gitara, gitara basowa, Jacek Pikora – gitara, gitara basowa oraz Wiesław Stępniak – gitara, wykonali covery utworów z repertuaru polskich wokalistów i zespołów oraz własne kompozycje. Scenografię autorstwa Pani Elżbiety Bohdanowicz przygotowały Panie Elżbieta Bohdanowicz oraz Hanna Niemira.  Nad nagłośnieniem czuwał uczeń klasy 4M Arkadiusz Antoń.

Podczas jednego z koncertów odbyła się miła uroczystość wręczenia  ufundowanej przez Radę Rodziców ZSME nagrody, za zwycięstwo w konkursie na nazwę zespołu muzycznego. Nagrodę tę – gitarę, odebrał z rąk Pani Dyrektor Ewy Kaliszuk uczeń klasy 3Ea Patryk Czerpak.

Koncerty MECHANICZNO – ENERGETYCZNYCH zostały entuzjastycznie przyjęte przez publiczność, słuchacze żywiołowo reagowali na kolejne piosenki, włączali się do wspólnej zabawy.  W ten zimowy poranek zespół stworzył naprawdę energetyczną atmosferę.

Składając podziękowania wykonawcom, Pani Dyrektor Ewa Kaliszuk stwierdziła, że nasz Energetyk jest nie tylko szkołą mechaniczno – energetyczną, ale od 13 stycznia 2017 r. stał się także szkołą muzyczną. I zgadzamy się z tym całkowicie!
Zatem do zobaczenia podczas kolejnych koncertów !!!

Obejrzyj zdjęcia w galerii oraz : film na Youtube.

ARCHIWUM

Skip to content