Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » II Olsztyńskie Targi Pracy

II Olsztyńskie Targi Pracy

Opublikowano: 11-04-2018

11 kwietnia 2018 r. uczniowie klasy 4Ea wraz z opiekunami – p. Sylwią Narbut i p. Piotrem Konarzewskim – uczestniczyli w II Olsztyńskich Targach Pracy, które odbyły się w sali sportowej Zespołu Szkół Budowlanych w Olsztynie.
Uczestnicy mieli możliwość m.in. zapoznania się z ofertami pracy w kraju i za granicą, ofertami bezpłatnych szkoleń oraz kursów zawodowych i kwalifikacyjnych, formami wsparcia udzielanymi przez Publiczne Służby Zatrudnienia oraz Ochotnicze Hufce Pracy, a także odbyć indywidualne konsultacje z psychologiem, pośrednikami pracy i doradcami zawodowymi i skorzystać z pomocy w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych lub określeniu predyspozycji zawodowych.
Młodzież ZSM-E wzięła udział w specjalnie przygotowanych dla nich warsztatach z zakresu autoprezentacji i sztuki budowania wizerunku. Uczniowie zdobyli wiedzę dotyczącą wywierania pierwszego wrażenia, znaczenia ubioru i mowy ciała – szczególnie w sytuacji egzaminacyjnej lub podczas rozmowy kwalifikacyjnej – oraz zwiększania swojej atrakcyjności w oczach otoczenia.

ARCHIWUM

Skip to content