Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Elektrycznej „ENERGETYK 2017”.

II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Elektrycznej „ENERGETYK 2017”.

Opublikowano: 16-02-2017

Zapraszamy młodzież szkół ponadgimnazjalnych z Olsztyna oraz regionu Warmii i Mazur do udziału w II Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Elektrycznej „ENERGETYK 2017”, nad którym honorowy patronat objęli Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty oraz Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Olsztyński w Olsztynie. Konkurs organizowany jest we współpracy z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

Celem konkursu jest m.in.

  • pogłębianie wiedzy z dziedziny elektrotechniki, budowy maszyn i urządzeń elektrycznych oraz doskonalenie umiejętności elektroinstalacyjnych uczniów;
  • zapoznanie młodzieży z najnowszymi rozwiązaniami dotyczącymi technologii wykonywania prac elektroinstalacyjnych oraz osprzętu i materiałów w tym zakresie;
  • rozwijanie zainteresowań i uzdolnień uczniów;
  • zachęcanie młodzieży do podejmowania działań związanych z pracą zawodową, kształtowanie poczucia odpowiedzialności za podejmowane zadania i satysfakcji z ich wykonania oraz promowanie uzdolnionych uczniów.

Harmonogram i warunki uczestnictwa określone zostały w regulaminie konkursu (plik  regulaminu , karta zgłoszeniowa oraz oświadczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych – do pobrania poniżej).

Ogłoszenie wyników i nagrodzenie laureatów odbędzie się po zakończeniu konkursu, w dniu  10 marca 2017 roku w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie.

Liczymy na udział Państwa szkoły w konkursie.

ENERGETYK 2017 – karta zgłoszeniowa

Regulamin konkursu ENERGETYK 2017

Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych

ARCHIWUM

Skip to content